Twój osobisty przewodnik fotograficzny po Norwegii – Oferta warsztatów fotograficznych z eksploracja w małych grupach i indywidualnym programem wypadowym.

 

Marzysz by odwiedzić Norwegię, zakosztować jej smaków we wszelkich tego słowa znaczeniach, odwiedzić piękne miejsca w których wraz z moją pomocą zrobisz fantastyczne zdjęcia, może chciałbyś powędkować we fiordzie, może zdobyć jakiś szczyt nocując w namiocie, palić ognisko podczas białych nocy w lecie lub podziwiać zorzę w zimową, gwieździstą noc... i z tego wszystkiego mieć piękny album lub film na pamiątkę Twojego pobytu tutaj? W dodatku po przystępnej, „budżetowej” cenie?

 

Jeśli tak, to czytaj dalej!

 

Norwegia ma niesamowity potencjał, ma tyle do zaoferowania, że trudno tu wymienić wszystkie atrakcje. Scenariusz każdej wyprawy, wypadu, warsztatu czy podróży jest ustalany indywidualnie z Wami – czy lubisz chodzić, czy wolisz pojeździć samochodem, czy spać w namiocie, czy w słynnej norweskiej „hytce”, może lubisz wędkować, może zbierać grzyby, może chciałbyś spróbować czegoś po raz pierwszy, do tego lubisz fotografować, umiesz fotografować bądź chciałbyś się nauczyć więcej o fotografii – te wszystkie potrzeby postaram się zaspokoić podczas naszej wspólnej podróży.

 

Oferuję transport z i na lotnisko, dowóz w ustalone lokacje, ciekawe opowieści o życiu w Norwegii, przede wszystkim prowadzę warsztaty fotograficzne dla wszystkich, bez względu na stopień zaawansowania – zawsze służę poradą i opinią. Podczas naszej wycieczki będę chciał byś poznał norweskie kulinaria, posłuchał nieco o tradycjach i mentalności Norwegów, jeśli interesuje Cię historia, na pewno znajdziemy ciekawe obiekty do odwiedzenia po drodze. Chciałbym byś w tym krótkim czasie poczuł „czym” jest ten kraj, jego przyroda, ludność, poznał wady i zalety życia tutaj.

 

Kim jestem?

 

Przepraszam, że tak późno się przedstawiam, nazywam się Adrian i realizuję autorski projekt zostania Twoim przewodnikiem fotograficznym po Norwegii.

Ale ten projekt to znacznie więcej niż tylko fotografia – to przygoda, podróż, eksploracja, niezapomniane wrażenia.

Jestem fotografem od około 10 lat, nie licząc wczesnych prób z marnym sprzętem. W Norwegii mieszkam od prawie 6 lat. W tym czasie odwiedziłem mnóstwo lokacji, poznałem wiele aspektów prawdziwego życia w dzikich przestrzeniach skandynawskiej przyrody. Tym wszystkim chciałbym się podzielić z Wami.

Każdą podróż będę planował jak swoją własną, bo szanuję Was, Wasze koszty, czas i moją własną reputację.

 

Jeśli nadal jesteś zainteresowany – kliknij po szczegóły poniżej, gdzie opowiem Ci czym dysponuję, co planuję, co radzę zabrać, jak wyglądają koszty i kilka pomysłów na wyprawy.